Stužková slávnosť študentov Spojenej školy na Štefánikovej ulici

6052x
21. November 2019
Stužková slávnosť
Maturanti
 
O 18.00 hod. sa to všetko začalo. Žiaci IV. A sa predstavili v celej svojej kráse na slávnostnom nástupe učiteľom, majstrom, rodičom, priateľkám či kamarátom. Odzneli krátke príhovory písané od srdca ako aj poďakovanie žiakov nám učiteľom, ale aj rodičom.
 
Po ostužkovaní všetkých žiakov zaznela študentská hymna a slávnostne sme si pripili nielen na tento úspešný večer. Prvý tanec patril tradične rodičom. Aj touto formou sa im snažili preukázať úctu a poďakovať sa za všetko, čo pre nich dosiaľ urobili. Po večeri nasledoval program, ktorý aj napriek mojim obavám dopadol vynikajúco a ja som bola milo prekvapená zo spoločnej spolupráce všetkých žiakov. Polnočným nástupom a čiernou kronikou sa skončila oficiálna časť stužkovej slávnosti.
 
POZRITE SI FOTOGALÉRIU:
 
Nasledovala už len voľná zábava do skorých ranných hodín. Celá stužková slávnosť sa niesla v duchu dobrej nálady. Ďakujem všetkým mojim žiakom a rodičom, ktorí sa pričinili o tieto nezabudnuteľné zážitky, ale aj všetkým, ktorí sa jej zúčastnili a prispeli dobrou náladou.
 
Veľa šťastia a chuti do učenia vám želá vaša triedna učiteľka.
(19:50, V. Kissová)
Diskusia
Pridať komentár