Deti zo ZŠ s MŠ Pod Vinbargom potešili starkých

1392x
24. November 2019
Vystúpenie v Zariadení pre seniorov
Deti si pripravili rôzne piesne, básne, scénky
 
Deti zo Školského klubu pri ZŠ s MŠ Pod Vinbargom v Bardejove zavítali opäť do Zariadenia pre seniorov na Toplianskej ul., aby potešili starkých, ktorí jeseň svojho života prežívajú v ňom.
 
Tešili sme sa, pretože skĺbiť voľný termín bolo náročné. Zariadenie bolo v mesiaci október plné všakovakých aktivít a boli sme veľmi radi, že sme našu návštevu uskutočnili po Jesenných prázdninách. Deti usilovne nacvičovali. Každý chcel potešiť a prekvapiť svojim umeleckým výkonom.
 
Deti recitovali, spievali, hrali scénky. Boli veľmi milé a na ich tvárach bola radosť a úsmev. Celé podujatie bolo o to zaujímavejšie, pretože sme spoločne po kultúrnom vystúpení so starkými vytvorili jeden veľký strom.
 
POZRITE SI FOTOGALÉRIU:
 
A z čoho bol ten strom?? Kmeň bol vymaľovaný farbami a korunu vytvárali ruky detí a starkých. Každý si mal za úlohu svoju ruku obkresliť, vystrihnúť a dať prilepiť. Niektorým starkým usilovne pomáhali deti pri obkresľovaní a vystrihovaní, vzhľadom na ich vek a zdravie.
 
Bol to jeden nádherný okamih pomoci detí a starkých. Fakt to bolo veľmi milé a verím, že v každom z nás to zanechalo hlboký zážitok. Fotografie z celého podujatia zachytil svojim objektívom náš pán učiteľ, kolega, pán Ing. Kuča, za čo mu touto cestou veľmi pekne ďakujem. Vždy si pre túto aktivitu v zariadení nájde čas. Chcem poďakovať aj pani Mgr. Chanáthovej, jej kolegyniam a tetám kuchárkam za to, že nás vždy milo privítajú. Deti sú za ich snahu odmenené sladkou odmenou a chutným čajom. Už teraz sa tešíme na ďalšie spoločné podujatie.
(19:40, L.M.)
Diskusia
Pridať komentár