Bardejovčanky nedali Prešovčankám žiadnu šancu

450x
24. Marec 2018
Juniorky Partizána Bardejov odohrali prvý jarný zápas na umelej tráve v Bardejove, v desiatom kole v šarišskom derby privítali celok Prešova. Bardejovčanky úlohu favorita potvrdili a naďalej ostali na prvom mieste v tabuľke.

Od úvodného hvizdu boli domáce hráčky lepšie a postupne sa začali dostávať aj do gólových zakončení. Už v ôsmej minúte skóre otvorila Vaľušová. V jedenástej minúte Vasiľková pridala druhý gól Partizána a o desať minúť strelila aj gól s poradovým číslom tri.

V 28. minúte sa do streleckej listiny zapísala aj Iglódyová a o víťazovi bolo rozhodnuté.

Po zmene strán pokračovali mladé Partizánky v nastolenom tempe a ich hra musela pohladiť dušu futbalových fanúšikov. Jedna pekná akcia striedala druhú, v 54. minúte Iglódyová zvyšovala už na 5:0 a v 72. minúte na konečných 6:0 upravila Maliňaková.

Bardejovčanky tak odštartovali odvetnú časť prvej ligy vysokým víťazstvom.