VIDEO | Leto vrcholí v sobotu Hornošarišským vínnym festivalom

1372x
30. August 2023
Ak na vínko, tak do Bardejovských Kúpeľov
Pozrite si reportáž z minulého roka 
 
V sobotu 2. septembra 2023 sa koná v Bardejovských Kúpeľoch HORNOŠARIŠSKÝ VÍNNY FESTIVAL. V exteriéri Kúpeľnej kolonády sa od 15.00 hod. predstavia viaceré slovenské vinárstva. V kultúrnom programe vystúpi folklórna skupina Lučanskí Hudci, saxofonista Marián Bukovský a pianista a vokalista Christián Jančošek.
 
Nebude chýbať ani tombola za 1 euro. Vstupné je 10 eur a akcia sa koná za každého počasia v exteriéri. Informuje o tom ekonomicko-obchodná riaditeľka Bardejovských kúpeľov, a.s., Tamara Šatanková.
 
„Hornošarišský vínny festival sa tentoraz koná v exteriéri, v areáli vynovenej kúpeľnej kolonády a to po prvý raz. Toto tradičné podujatie spojenia dobrého vína a kultúrneho programu predstavuje bodku za letnou sezónou. Slovenskí vinári predstavia svoju produkciu. Za 10 eur dostane každý záujemca vstup, kalich na víno, 10 kupónov a degustáciu gastronomických špecialít. Počet vstupeniek je limitovaný kapacitou výstavnej plochy a množstva vína,“ upozorňuje T. Šatanková.
 
 
Jeseň v kúpeľoch je najkrajšia
 
Jeseň je najobľúbenejším obdobím roka na návštevy kúpeľov. V ponuke Bardejovských kúpeľov je akciový jesenný pobyt Vital v hoteli Alexander**** od 154 eur na 3 dni. Výhodné ceny, obľúbený jesenný termín, s prechádzkami, procedúrami, wellness a kvalitnou stravou v štvorhviezdičkovom hoteli, sú najlepšou investíciou do zdravia.
 
K dispozícii je najstarší skanzen na Slovensku, tenisové dvorce, krytá hala, preliezačky, minigolf, „kúpeľné singletracky“, kyslíková dráha, neďaleko je historické mesto BARDEJOV - pamiatka Unesco, hrad Zborov a mnohé iné atrakcie.
(14:30, red)
Diskusia
Pridať komentár