1723x
15. Marec 2024
Súperovi darovali tri body po vlastnom góle Burcáka
Futsalisti Bardejova finišujú

V závere základnej časti najvyššej súťaže sa zdecimovanému kolektívu Partizána BŠK futsal nedarí podľa predpovedí.

Domáci zvládli len prvý polčas

Prievidza ustála prvý polčas pričinením nevydarenej koncovky domácich. Len škoda, že vedenie o dva góly stratili a Burcák vlastným gólom do bránky Čikoša poslal hostí s tromi bodmi.

Šancu na reparát budú mať doma s Pinerolou Bratislava, no zvlášť v šlágri so štvornásobným majstrom súťaže Lučencom.

Tréner Vaľko: Neubránili priestor pred brankárom

Tréner Pavol Vaľko si nemyslel, že po prvom polčase to nezvládnu: „Dvadsať minút bolo dobre. Keby Gerčák pridal gól, tak ešte lepšie. Lenže zranil sa J. Kuhajdík a nemáme skúsenosti, keď súper hrá s brankárom. Vlastný gól sme dostali, keď D. Kuhajdík neubránil priestor pred brankárom."

Vrcholí základná časť, šláger s Lučencom

16. kolo: Bardejov - Prievidza 2:3 (2:0)
Góly: 1,00 D. Kuhajdík 1:0, 18,00 Blaško 2:0, 22,00 Vrábel 2:1, 23,00 Burcák (vlastný) 2:2, 31. Sobota 2:3
Rozhodovali Fischer, Polomský, 180 divákov
Partizán: Čikoš, Burcák, Vilček, Gerčák, Blaško, J. Kuhajdík, D. Kuhajdík, Beliš, Demčo.

Ďalšie výsledky: Nové Zámky - FTVŠ Bratislava 5:2, Pinerola Bratislava - Žilina 14:2, Košice - Levice 7:3, Banská Bystrica - Lučenec 4:10.

Program: 17. kolo 15. 3. 19.00: Bardejov - Pinerola Bratislava, 18. kolo 22.3. 19.00 Bardejov - Lučenec.
(15:13, J. Ščerbík)