Prešovská MHD bude počas Veľkej noci a prázdnin premávať v zmenenom režime

981x
25. Marec 2024
MHD v Prešove bude počas Veľkej noci a prázdnin premávať v zmenenom režime
Informácie o premávke MHD v Prešove počas veľkonočných prázdnin a sviatkov. (Zdroj: FB DPMP)

Počas veľkonočných sviatkov a prázdnin bude mestská hromadná doprava (MHD) v Prešove premávať v zmenenom režime. Informoval o tom hovorca Dopravného podniku mesta Prešov (DPMP) Vladimír Tomek.

Na Zelený štvrtok (28.3.), bude MHD premávať podľa cestovného poriadku pre pracovný deň - prázdniny. Školské spoje premávať nebudú.

Na Veľký piatok (29.3.) bude MHD premávať podľa cestovného poriadku pre nedeľu. Na Bielu sobotu (30. 3.) podľa cestovného poriadku pre sobotu. Počas Veľkonočnej nedele (31. 3.) a pondelka (1.4.) podľa cestovného poriadku pre nedeľu.
 
 Prešovská MHD bude počas Veľkej noci a prázdnin premávať v zmenenom režime. (Zdroj: FB DPMP)

V utorok (2.4.) bude MHD premávať podľa prázdninového cestovného poriadku v pracovný deň, školské spoje premávať nebudú.

DPMP zároveň upozorňuje na zmenu, keďže zo soboty na nedeľu sa hodiny posúvajú z 2.00 na 3.00 h. "Nočné linky vynechajú spoje o 1.30 h v trase Sídlisko III - Pod Šalgovíkom, o 2.03 h v trase Pod Šalgovíkom - Sídlisko III, o 1.26 h v trase Nižná Šebastová - Sídlisko III a o 1.57 h v trase Sídlisko III - Nižná Šebastová," dodal Tomek.
(12:50, red.)
Diskusia
Pridať komentár