Mesto Prešov má dve nové poslankyne mestského zastupiteľstva

998x
24. Apríl 2024
V Prešove sú dve nové poslankyne, zložili sľub
 
 Zuzana Ondrejčáková nahradila bývalého poslanca Rudolfa Dupkalu. (Zdroj: presov.sk)

Zuzana Ondrejčáková v súčasnosti pôsobí ako tajomníčka Fakulty manažmentu, ekonomiky a obchodu Prešovskej univerzity v Prešove.

Prešovské mestské zastupiteľstvo má dve nové poslankyne. Zuzana Ondrejčáková nahradila bývalého poslanca Rudolfa Dupkalu a Martina Copáková zosnulého poslanca Petra Banduru. Obe v stredu počas zasadnutia zastupiteľstva zložili sľub.
 
Martina Copáková sa dlhodobo venuje dobrovoľníctvu a spolupracuje s rôznymi neziskovými organizáciami. V zastupiteľstve nahradila Petra Banduru. (Zdroj: presov.sk) 

Ondrejčáková v súčasnosti pôsobí ako tajomníčka Fakulty manažmentu, ekonomiky a obchodu Prešovskej univerzity v Prešove. V zastupiteľstve nahradila Dupkalu, ktorý dostal za prijímanie úplatku päťročný nepodmienečný trest odňatia slobody. Najvyšší súd SR 5. marca 2024 potvrdil skorší verdikt Špecializovaného trestného súdu v Pezinku. Rozhodnutia súdov sú právoplatné.

Copáková sa dlhodobo venuje dobrovoľníctvu a spolupracuje s rôznymi neziskovými organizáciami. V zastupiteľstve nahradila Banduru, ktorý zomrel v marci.
(13:55, red.)
Diskusia
Pridať komentár