Futbalistky Partizána Bardejov po výhre v Myjave priebežne na prvom mieste

6x
25. Marec 2016

Skvelé výsledky, povinné body do Bardejova

Kapitánka junioriek M. Cingeľová priviedla svoj tím k výhre

Futbalistky Partizána Bardejov odštartovali jarnú časť prvej ligy víťazstvami. V Myjave naplno bodovali ženy i juniorky.

Najprv na trávnik vybehli juniorky, tie v jesennej časti z deviatich stretnutí získali 22 bodov. Juniorky mali na konte len jedno víťazstvo a aj preto bol favorit jasný. Bardejovčanky túto rolu začali potvrdzovať od úvodu, domáce takmer k ničomu nepustili.  Prvý gól padol až v 26. minúte, Bochinová otvorila skóre zápasu i streleckú kanonádu Partizána. Už o dve minúty bolo 2:0, gól strelila Polláková. Do polčasu sa ešte presadila Iľková a Vaľušová. Aj po zmene strán pokračoval koncert hostiek, ďalšie štyri góly pridali Tejová, druhý gól strelila Bochinová, do siete sa trafila aj Vaľušová a Belišová.

Bardejovčanky zvíťazili vysoko 8:0 a pripísali si povinné tri body do tabuľky.

Spartak Myjava - Partizán Bardejov 0:8 (0:4)
Góly: 26. a 63. Bochinová, 28. Polláková, 33. Iľková, 35. a 73. Vaľušová, 50. Tejová, 75. Belišová

Bardejovčanky nastúpili v tejto zostave: Gyomraiová – Mačugová, Karčarufková, Polláková, Maliňáková, Iľková (60´Guzejová), Bochinová, Cingeľová, Vaľušová, Belišová, Tejová

10 FK REaMOS Kysucký Lieskovec(odstúpené) 0 0 0 0 0:0 0 0

Po mladých reprezentantkách Bardejova na trávnik vybehli ženy.  Tie taktiež bojujú o popredné priečky tabuľky.  Prvých dvadsať minút ešte diváci gól nevideli, no v ďalšom priebehu ich zazreli viacero. V 22. minúte sa ako prvá do streleckej listiny zapísala šikovná Mazurová, v 35. minúte zvyšovala Mikolajová a do polčasu na rozdiel troch gólov upravovala Šurnovská.

Po zmene strán sa k slovu dostali aj domáce a po troch minútach Koplíková znížila. No hneď po rozohrávke si Myjavčanky nedali pozor na Mikolajovú, ktorá pridala svoj druhý gól. Pri streleckej chuti bola aj Šurnovská, v 80. minúte zvyšovala na 5:1. Posledné slovo mali domáce hráčky, Neveďalová v samom závere už len výsledok kozmeticky upravila.

Po tejto výhre sa Partizánky dostali na priebežnú prvú priečku, no Nové Zámky i Slovan majú zápas k dobru.

Spartak Myjava - Partizán Bardejov 2:5 (0:3)
Góly: 48. Koplíková, 88. Neveďalová – 22. Mazurová, 35. a 50. Mikolajová, 45. a 80. Šurnovská

Bardejovčanky nastúpili v tejto zostave: Chládeková – Pivovarníková, Hovancová (59. Solárová), Rosoľanková, Semhricová, Gmitterová, Mazurová, Šurnovská (84. Valancová), Mikolajová, Galarovičová, Roháčová

1 Partizán Bardejov 10 8 1 1 25:11 25 10
2   FC Union Nové Zámky 9 8 0 1 30:10 24 9
3 ŠK Slovan Bratislava futbal 9 8 0 1 25:6 24 12
4 ŠKF VIX Žilina 9 3 1 5 18:21 10 -5
5 ŠK Selce 9 3 1 5 17:25 10 -2
6 MŠK Slovan Trenčianske Teplice 9 2 2 5 20:23 8 -4
7 FC Nitra 9 2 2 5 12:19 8 -7