Tréner J. Kukulský: Česť chlapcom, ďakujem im a blahoželám

3x
29. Marec 2016

Bardejovčania si postup vybojovali v hodine dvanástej

Reportáž zo zápasu a pozápasové rozhovory

V sobotu privítali futbalisti Partizána Bardejov na ihrisku v Bardejovskej Novej Vsi celok FK Haniska. V prvom polčase diváci gól nevideli, no lepším tímom bol Bardejov. Aj v druhej časti hry boli aktívnejší domáci, avšak na mokrom teréne sa nevedeli presadiť. Po hodine hry urobil školácku chybu brankár Gmitter a hostia išli do vedenia, skóre otvoril Ondira. Domáci tlačili, no gól neprichádzal.

Vyrovnávajúci presný zásah predsa len prišiel, v 75. minúte do odkrytej brány poslal loptu Staško. Posledné minúty sa už len dohrávalo, Bardejov mal aj v tomto čase loptu častejšie na kopačkách, no prvoradé bolo neinkasovať. Po remíze 1:1 a po výhre Popradu vo Zvolene a Lokomotívy Košice v Rimavskej Sobote ostal Bardejov na postupovom šiestom mieste.