Skvelí hokejbalisti sú už na druhom mieste

3x
05. Apríl 2016

Bardejovčania sú už na druhom mieste

Radosť hráčov po víťaznom zápase

Hokejbalisti Bardejova odohrali počas víkendu ďalšie dva zápasy. V prvom vyhrali jasne 4:0, v druhom deklasovali súpera a vyhrali vysoko 11:0.

HBK ZONE CODE VT - HBC KNIGHTS CACUS BJ 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)

Zostava: Zajac - Tipul, Duhan, Hažlinský, Niščák, Sloboda - Grohoľ, Spišák, Rusnák - Makara M., Luč, Lukaček - Hnát, Ondeček, Dolhý

Góly: Spišák 2, Grohoľ, Tipul
Vylúčenia: 3:4 naviac M. Palko (VT) 10 min. OT
Bez využitia presilovej hry
Rozhodcovia: Vrábel, Hriško

V prvej tretine sme sa dostali do vedenia náhodným gólom, ktorý bol ovocím našej aktívnej hry. Súper nás sporadicky dostal do tlaku, ale vyložených šancí bolo málo a všetky pokusy kryl skvelý Zajac v našej bráne, ktorému dopomohla aj konštrukcia v druhej tretine. Tú sme odštartovali gólom a do konca tretiny stihli pridať ešte tretí. V zápase sa začalo trošku iskriť, a tak rozhodcovia museli krotiť vášne. V závere sme si výsledok takticky ubránili a z brejkov sme neraz pohrozili obrane súpera až z toho pramenil gól na konečných 4:0.

HBC KNIGHTS CACTUS BJ - HBC BULLS U17 11:0 (5:0, 3:0, 3:0)

Zostava: Makara R. - Duhan, Hažlinský, Niščák, Hnát, Pavúk - Grohoľ, Dolhý, Rusnák - Makara M., Sloboda, Lukaček

Góly: Makara 4, Rusnák 2, Lukaček 2, Dolhý 2, Grohoľ
Vylúčenia: 3:2
Využitá pr.hra: 1:0
Rozhodcovia: Sála, Bačovský

Úlohu favorita sme si splnili bez väčších problémov. Päťgólová nádielka v prvej tretine nám priniesla pohodu na hokejky. V bráne sa blysol mladší z bratov Makarovcov Rišo, ktorý si pripísal nulu na svoje konto. Mladíci z Bulls nás dnes výrazne neprekvapili a tak po tomto víkende sme poskočili opäť vyššie, a to na druhé miesto.