3x
10. Apríl 2016

Opäť  najtesnejšia výhra

Reportáž zo zápasu Bardejov - Sereď

V sobotu odohrali futbalisti Partizána Bardejov druhý zápas v nadstavbe a opäť sa predstavili na domácom trávniku. Po výhre nad Borčicami hostili Sereď.

Od úvodu mali viac z hry Bardejovčania, no trápili sa v koncovke. Pohroziť vedeli aj hostia, avšak obrana domácich bola pozorná.  Keď sa už zdalo, že sa pôjde do šatní sa bezgólového stavu, prišla chvíľa Kuhajdíka a peknou umiestenou strelou otvoril skóre zápasu.

V druhom dejstve sa karta obrátila a tempo začali diktovať hostia, avšak do zakončenia sa nedostávali.  Pätnásť minút pred záverom prišlo zranenie Pydu, ktorý bol odvezený do nemocnice. No ani táto strata domácich nerozhodila a v záverečných minútach si dokázali udržať tesné jednogólové vedenie.   Po ďalšej výhre 1:0 sa Bardejov posunul už na priebežné štvrté miesto. V treťom kole Partizáni vycestujú do Žiliny, kde ich privíta domáce béčko.  Viac sa už dozviete v samotnej reportáži.

(15:00, j, A. Marková)