V semifinále deklasovali Žilinu, vo finále proti Slovanu

3x
14. Apríl 2016

Vysoká výhra, Bardejovčanky jednoznačne do finále

V prvom zápase vyhrali Partizánky 3:1, tentokrát strelili osem gólov

Dnes (štvrtok, 14.4.2016) odohrali futbalistky Partizána Bardejov odvetný semifinálový zápas.  V prvom zápase vyhrali v Žiline 3:1 a tak mali dobrú východiskovú pozíciu.

Od úvodu Bardejovčanky dominovali a už do polčasu strelili štyri góly, raz inkasovali. Rovnaký výsledok, 4:1, sa zrodil aj v druhom polčase a tak domáce futbalistky deklasovali Žilinu vysoko 8:2.

Partizán Bardejov – ŠKF VIX Žilina 8:2 (4:1)

Góly: 10., 21., 53., 55. a 90. Mikolajová, 28. a 30. Šurnovská, 66. Roháčová – 20. Kucharčíková, 64. Sluková

Bardejovčanky nastúpili v tejto zostave: Chládeková, Polláková, Gmitterová, Šurnovská (68. Bochinová), Semhricová, Rosoľankvoá, Hovancová (65. Solárová), Roháčová, Galarovičová, Mazurová, Mikolajová

V druhom zápase vyhrali Nové Zámky nad Slovanom 3:1, prvý zápas vyhrali Bratislavčanky 2:0 a vďaka gólu na súperovom ihrisku postúpili do finále, ktoré sa odohrá v Jaslovských Bohuniciach 29.4.2016.

(19:00, red)