Bardejovčanom ide karta, aj tretí zápas v nadstavbe vyhrali 1:0

2x
17. Apríl 2016

Ďalšie víťazstvo, opäť rovnaký výsledok

Po výhre nad Sereďou ďalšie tri body smerujú domov zo Žiliny

Futbalisti Partizána Bardejov dnes (v nedeľu, 17.4.2016) vycestovali do Žiliny, súperom im bolo domáce béčko.  V nadstavbe Partizán bodoval doposiaľ vždy, najprv vyhral 1:0 nad Borčicami a pred týždňom porazil Sereď rovnakým výsledkom.

V dvanástej minúte sa v šanci ocitol Kuhajdík, no brankár bol pozorný. Následne na druhej strane pohrozil Vallo, no obrancovia boli v strehu.  Po polhodine sa do veľkej príležitosti dostal Milunovič, no samostatný nájazd nepremenil. Aj záver prvého polčasu patril Bardejovu, no gól nestrelili.

Po zmene strán sa do šance dostal aj domáci Škvarka, avšak jeho strela letela nad bránu Pavlička.  Štvrťhodinu pred záverom zazvonila tyč, keď lopta na konštrukcii skončila po strele Valla.  Následne sa na druhej strane nepresadil Ivanko-Macej. V 85. minúte padol prvý a ako sa neskôr ukázalo, víťazný gól – do vzduchu sa zavesil Milunovič a loptu umiestnil do protipohybu domáceho gólmana – 0:1.

MŠK Žilina B – Partizán Bardejov 0:1 (0:0)

Gól: 85. Milunovič

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Čikoš-Pavličko – Jacko, Grohoľ, Belunek, Gagnon, Sipľak, Andraščík, Kuhajdík (87. Staško), Milunović, Makela (68. Ivanko-Macej), Šosták (77. Verčimák)