Mateusz Góra hetrikom rozhodol o tesnej výhre v Trnave

17. Apríl 2016

Skvelý výsledok, dôležitá výhra u súpera

u19 BJ - BB ahojbardejov.sk (1).JPG

Najprv vyhrali nad Bystricou, teraz v Trnave

Futbalisti Partizána Bardejov U19 po domácej výhre 3:0 nad Banskou Bystricou vycestovali do Trnavy, kde chceli nadviazať na dobrý duel z domáceho prostredia.  Lepšie začali hostia a v 21. minúte otvoril skóre mladý legionár Góra (aj v zápase proti B. Bystrici otváral skóre).

Domáci Spartak odpovedal gólom do šatne a po zmene strán Vandel hneď v 47. minúte poslal Trnavu do vedenia.  Bardejovčania sa však nevzdávali a už v 55. minúte  Góra vyrovnal na 2:2.  Rozhodnutie prišlo v 73. minúte, keď sa do čierneho opäť trafil Góra a svojim tretím gólom dostal Partizánov do jednogólového vedenia. V ďalších minútach už presný zásah nepadol a tak po výhre 3:2 získali Bardejovčania ďalšie dôležité body do tabuľky. V boji o záchranu ich však nepotešili výsledky susediacich družstiev – posledná Banská Bystrica vyhrala nad Podbrezovou 2:0 a predposledný Prešov porazil Michalovce 2:1.

V najbližšom kole bude Bardejov hostiť silný Trenčín, zápas je na programe 30.4. v čase od 11.00 hod.

Spartak Trnava – Partizán Bardejov 2:3 (1:1)

Góly: 44. Halmo, 47. Vangel – 21., 55. a 73. Góra

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Pillár – Szaniszló, Kyjak, Sova,  (89. Kavulič), Šefčík, Góra, Didik, Gduľa (90. Pangrác-Piter), Oliinyk (90. Stachura), Konkoľ, Piľár