Skvelá Michaela Mazurová strelila tri góly a výraznou mierou pomohla získať tri body

15x
17. Apríl 2016

Ďalšie tri bodíky pre Bardejov

Mazurová (vpravo) strelila tri góly

Futbalistky Partizána Bardejov odohrali dnes (nedeľa, 17. apríla 2016) zápas trinásteho kola, vycestovali na Hornú Nitru, kde sa stretli s tímom FC Baník HN Prievidza a Handlová.  Naposledy odohrali ligový zápas doma, keď remizovali 1:1 s Novými Zámkami.

Posledný celok doposiaľ v lige získal iba jediný bod a tak bol favorit zápasu žien jasný.  V prvom polčase sa hostky dokázali presadiť iba raz, keď sa do streleckej listiny zapísala Mazurová v 22. minúte.  Po zmene strán druhý gól pridala Mikolajová v 51. minúte a už o niekoľko sekúnd na 0:3 zvyšovala opäť Mazurová.  V 65. minúte brankárku Chládekovú prekonala Dodoková, no o päť minút svoj druhý gól zaznamenala aj Mikolajová a na konečný výsledok hetrikom sa prezentovala Mazurová.  Bardejovčanky tak vyhrali vysoko a pohodlne 5:1 a pripísali si do tabuľky ďalšie tri body.

Prievidza-Handlová – Partizán Bardejov 1:5 (0:1)

Góly: 65. Dodoková – 22., 52. a 84. Mazurová, 51. a 71. Mikolajová

Bardejovčanky nastúpili v tejto zostave: Chládeková – Pivovarníková, Polláková, Gmitterová, Šurnovská, Semhricová, Rosoľanková, Roháčová (46. Bochinová), Galarovičová, Mazurová, Mikolajová

10 logo FK REaMOS Kysucký Lieskovec (odstúpené) 0 0 0 0 0 : 0 0 0

S rovnakým súperom si sily zmerali aj juniorky, tie vyhrali 3:1. O góly sa postarali Tejová, Solárová a Cingeľová.

Prievidza-Handlová – Partizán Bardejov 1:3 (1:2)

Góly: 27. Tipulová – 5. Tejová, 30. Solárová, 45. Cingeľová

Bardejovčanky nastúpili v tejto zostave: Gyomraiová – Mačugová, Harčarufková (64. Guzejová), Vajdová, Maliňáková, Iľková, Valancová, Solárová, Cingeľová, Sokolová (63. Belišová), Tejová

(16:55, red)