V Nitre sa kopali penalty na oboch stranách, Bardejov opäť vyhral

4x
30. Apríl 2016

Bardejovčania opäť vyhrali, tentokrát v Nitre

Bardejovčania vyhrali aj v Nitre

Futbalisti Partizána Bardejov sa netradične v piatok (29.4.2016) predstavili v Nitre, kde odohrali zápas 5. kola v boji o postup do najvyššej súťaže.  Bardejovčania už pred úvodným výkopom vedeli výsledok z Jaslovských Bohuníc, kde ženy získali Slovenský pohár.  Bardejovčanom sa na jar darí a s formou prišli aj do Nitry. Niekto mohol očakávať, že Partizán vyhrá 1:0, keďže takýmto výsledok sa končia posledné zápasy Bardejovčanov.

V prvom polčase gól neprichádzal až do záveru, aj keď Partizáni boli aktívnejším tímom, no v 45. minúte hostia dostali možnosť otvoriť skóre z pokutového kopu a Milunovič sa nemýlil – 0:1.

Po hodine hry sa gólová situácia zopakovala na druhej strane. Balaj si postavil loptu na biely znak a bez problémov vyrovnal z penalty na 1:1. No remízový stav platil len päť minút, hosťom vyšiel protiútok, Sipľak potiahol po ľavej strane, prihrával Milunovičovi a ten už vedel, kam má loptu poslať – 1:2. Aj v druhom dejstve boli hostia lepší, no viac sa už gólovo nevedeli presadiť. Gól ani neinkasovali a aj preto vyhrali tesne 2:1. V zápase zaujalo aj deväť žltých kariet.

FC Nitra – Partizán Bardejov 1:2 (0:1)

Góly: 62. Balaj (pen.) – 45. a 67. Milonovič (prvý z pen.)

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Čikoš-Pavličko – Grohoľ, Verčimák, Gagnon (84. Ducár), Staš, Sipľak, Andraščík, Kuhajdík, Milunovič, Makela (86. Belnuek), Šosták