Exkluzívna premiéra novej skladby kapely z Bardejova

107x
12. Máj 2016

Túžba je o tajnej láske jedného z nás 

Vypočujte si nový song

 

Bardejovská kapela From the Inside dnes na našom webe exkluzívne zverejnila nový singel s názvom Túžba je o tajnej láske jedného z nás. Singel bol nahrávaný v štúdiu Leon Art. „Za to by sme chceli touto cestou veľmi pekne poďakovať. Skladba je určená predovšetkým priaznivcom popovej hudby, ale veríme, že sa vám bude všetkým páčiť. V najbližšom období sa chystáme na súťaž Rocková Maturita, tak nám držte palce,“ uviedol Patrik Kunst.

Ešte len v závere minulého roka vznikla (po rozpade skupiny Reverse Black) nová Bardejovská kapela From the Inside. Tá už stihla vydať aj prvý videoklip k skladbe Láska a Svet. „Spolu so spevákom Máriom Kavuľom sme sa rozhodli, že by sme mohli založiť nejakú kapelu, keďže ja som bol voľný po rozpade Reverse Black a on takisto. Úplnou náhodou sme sa spoznali s basákom Jánom Semkom, ktorý nám dohodil gitaristu Denisa Daňka. Tak sme spolu začali hrať a kapelu From the Inside sme založili v decembri minulého roka. A prečo? Pretože si myslíme, že slovenská hudba potrebuje nové osvieženie a novú mladú krv,“ predstavil kapelu Patrik Kunst, podľa ktorého sa hudobníci zameriavajú hlavne na pop rock až hard rock.

„V decembri 2015 sme vydali našu cover verziu na známy vianočný hit Každý deň budú vraj Vianoce. Neskôr sme v januári a vo februári vystúpili na plese Stredne priemyselnej školy a na Súkromnom gymnáziu, kde sme nečakane zožali veľký úspech. Pred pár dňami sa nám konečne podarilo nahrať našu prvú skladbu aj s videoklipom s názvom Láska a Svet. V posledných dňoch sa k nám pridal ďalší nový člen, pretože doterajší basgitarista Ján Semko musel náhle opustiť kapelu kvôli zdravotným problémom,“ uviedol spevák Mário Kavuľa.

„V najbližších dňoch budeme pracovať na nových skladbách a v najbližších mesiacoch chystáme aj pár koncertov, o ktorých sa včas dozviete, aj prostredníctvom spravodajského portálu ahojbardejov.sk. Naše ciele sú presadiť sa na slovenskej scéne, baviť ľudí a zároveň aby v nás našli niečo, čo im doteraz chýbalo . Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým našim fanúšikom za ich pozitívne reakcie a odozvy,“ informoval člen kapely P. Kunst.

Kapelu From the Inside tvoria: Mário Kavuľa – spev , Denis Daňko – sólová gitara, Patrik Kunst – bicie a po novom aj Jakub Mihňák na basovej gitare. "Keďže From the Inside znamená v preklade zvnútra, tak sme to poňali tak, že naša hudba a texty sú písané z hĺbky a teda z vnútra srdca," dodali členovia kapely.

(19:00, red)

Diskusia
Pridať komentár