Tragická dopravná nehoda si vyžiadala obeť

6548x
19. Február 2025
Dopravnú nehodu neprežil 65-ročný vodič
  Vodič nákladného vozidla bol na mieste podrobený dychovej skúške (Zdroj: FB Polícia SR - Prešovský kraj)
 
Dnes (19. 02. 2025) došlo po 12-tej hodine k dopravnej nehode, išlo o zrážku nákladného motorového vozidla a osobného auta.
 
65-ročný vodič osobného vozidla na mieste zraneniam podľahol. K nešťastiu došlo za obcou Zlatník v smere na obce Čierne nad Topľou. Vodič nákladného vozidla bol na mieste podrobený dychovej skúške, výsledok bol negatívny.
 
 
 65-ročný vodič osobného vozidla na mieste zraneniam podľahol (Zdroj: FB Polícia SR - Prešovský kraj)
 
Na mieste sú záchranné zložky, polícia vec dokumentuje. Bude skúmať presnú príčinu tejto tragickej dopravnej nehody. Cesta je uzatvorená v oboch smeroch, obchádzka je smerovaná cez obec Sedliská a obec Detrík.
(13:45, KRPZPO)
Diskusia
Pridať komentár
mark