3x
29. Máj 2016

Zápas sledovalo iba 85 divákov

Po prehre s béčkom Žiliny Bardejov získal plný počet bodov

Futbalisti Partizána Bardejov odohrali dnes (nedeľa, 29. mája 2016) už desiaty zápas v nadstavbe o postup do najvyššej súťaže. Bardejovčania vycestovali do hlavného mesta, súperom im bolo béčko Slovana.  Partizán naposledy doma prehral s béčkom Žiliny a aj preto chcel vonku vyhrať a odčiniť túto prehru.

Po štvrťhodine sa hostia mohli ujať vedenia, avšak strela Ivanka-Maceja skončila iba na brvne.  Na druhej strane mohli skórovať Bratislavčania, avšak gól do odkrytej brány nedali.  O niekoľko minút však predsa len gól padol, Kuhajdík z priameho kopu pekne našiel hlavu Šostáka a ten loptu poslal popri ľavej žrdi do brány – 0:1.

Po polhodine sa do vyloženej šance dostal Gagnon, no príležitosť nevyriešil podľa svojich predstáv.  V 37. minúte udreli Bardejovčania druhý raz – nekrytý Verčimák pohodlne zvýšil a hostia viedli o dva góly – 0:2.

Tak ako záver prvého polčasu, aj úvod druhého patril Bardejovčanom. Tretí gól bol len otázkou času, prišiel v 64. minúte.  Krásnou samostatnou akciou sa blysol Gagnon, urobil si protihráčov i brankára a skóroval – 0:3. No to ešte z hosťujúcej strany nebolo všetko. Autor tretieho gólu pekne našiel Milunoviča a ten svoju už mnohonásobnú príležitosť konečne premenil – 0:4.

Domáci hneď na to výsledok už len kozmeticky upravili, Tichý poslal centrovanú loptu za chrbát brankára Čikoša-Pavlička. V závere sa už nič zaujímavé na trávniku neudialo a tak Bardejovčania vyhrali v Bratislave o tri góly.

Slovan Bratislava B – Partizán Bardejov 1:4 (0:2)

Góly: 77. Tichý – 21. Šosták, 37. Verčimák, 64. Gagnon, 75. Milunović

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Čikoš-Pavličko – Verčimák, Gagnon (75. Soroka), Staš, Sipľak (68. Ducár), Ivanko-Macej (79. Sova), Andraščík, Kuhajdík, Milunović, Makela, Šosták