11x
01. Jún 2016

Bardejovčanom sa na jar vydarili viaceré zápasy

Reportáž zo zápasu Bardejov - Prešov

Dorastenci Partizána Bardejov U19 v predposlednom zápase privítali Tatran Prešov. Pred týmto kolom bol Bardejov na trinástom mieste, Prešov na poslednom, štrnástom.  Domáci už pred duelom vedeli, že do baráže o záchranu nepôjdu.  Napriek tomu chceli v derby zápase zvíťaziť.

V dvadsiatej minúte poslal hostiteľov do vedenia Sova a pred prestávkou na 2:0 zvyšoval legionár Oliinyk. Po zmene strán hostia z penalty znížili, no to bolo z ich strany všetko. V poslednej polhodine sa hralo zo strany na stranu, do šancí sa dostávali oba celky, no brankári boli pozorní.

V odvetnej časti sa Bardejovčania zlepšili a vyšli im aj viaceré zápasy, hlavne tie na domácom trávniku.  Samotnú situáciu už ohodnotil tréner U19 Jozef Daňko. Vyjadrenie nájdete v priloženej reportáži.

Partizán Bardejov – Tatran Prešov 2:1 (2:0)

Góly: 20. Sova, 41. Oliinyk – 54. Andrejko (pen.)

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Pillár – Szaniszló, Kyjak, Sova, Ševčík, Góra (74. Stachura), Didik, Gduľa (89. Kosturko), Oliinyk, Konkoľ, Skala (70. Soroka)