5x
04. Jún 2016

Striebro putuje do Bardejova

Bardejovčanky obhájili druhé miesto

Dnes (sobota, 4.6.2016) odohrali prvoligové futbalistky Partizána Bardejov posledný zápas sezóny, vycestovali do Bratislavy, kde sa stretli s miestnym Slovanom. Už pred zápasom bolo jasné, že víťazom prvej ligy sa stane Slovan a že Hornošarišanky skončia druhé.

Prvý polčas patril Bardejovu, ženy sa dostávali do šancí, no v zakončení to škrípalo.  V druhom dejstve sa k slovu dostali aj domáce, avšak obrana Bardejova na čele s brankárkou Chládekovou bola pozorná. Nakoľko v dueli nepadol ani jeden gól, ženy sa so sezónou rozlúčili remízou 0:0.

Po skončení boli dekorované oba celky, domáce získali zlaté medaily, Bardejovčanky strieborné. Po víťazstve v Slovenskom pohári tak do vitríny pribudla ďalšia trofej. Najlepšou strelkyňou ligy sa stala Mária Mikolajová z Partizána Bardejov.

Po ženách sa na trávniku predstavili juniorky, tie prehrali 4:1. O jediný presný zásah sa v 30. minúte postarala Tejová, ktorá premenila pokutový kop. Bardejovské juniorky sa umiestnili na treťom mieste.

ŠK Slovan Bratislava – Partizán Bardejov 0:0 (0:0)

Bardejovčanky nastúpili v tejto zostave: Chládeková – Vajdová, Pivovarníková, Polláková, Šurnovská, Hovancová, Bochinová, Roháčová, Galarovičová, Mazurová, Mikolajová