Futbalisti U19 porazili Podbrezovú

5x
16. August 2014

Bardejovčania porazili Podbrezovú o dva góly

Dnes (sobota, 16.8.) odohrali v prvej lige U19 Bardejovčania zápas proti tímu ŽP Šport Podbrezová. Partizáni sa ujali vedenia už v šiestej minúte, keď sa presadil Piľár. Po polhodine hry zvyšoval na 2:0 Jacko.  Bardejovčania boli v zápase lepším tímom a súpera prevýšili. V 78. minúte už na 3:0 upravil Sova. Hostia odpovedali až v 87. Minúte, no do konca duelu už ďalší gól nepadol a tak sa Partizán Bardejov radoval po víťazstve 3:1.

Partizán Bardejov – ŽP Šport Podbrezová 3:1 (2:0) – 1. liga st. dorast U19
Góly : 6. Piľar, 34. Jacko, 78. Sova - 87. Dobranský. Zápas sledovalo 100 divákov.

Partizán Bardejov nastúpil v tejto zostave: Kostár - Nemergut (82. Štroncer), Bialončík, Belunek, Guľaš, Skala, Jacko, Križanovský, Sova, Piľar (46.Michta), Kukulský (55.Kyjak)

Futbalisti U17 odohrali zápas v Podbrezovej a remizovali 1:1. Gól strelil Šefčík. Hráči U16 remizovali v Podbrezovej 0:0.

(16:30, red, foto: P. Cingeľ)