Bardejovčania doma ešte perie nepustili

9x
07. September 2014

Hornošarišania vyhrali rozdielom triedy

V sobotu 6.9.2014 sa odohralo 7. kolo druhej najvyššej ligy Doxxbet ligy. Bardejovčanom sa doma darí, hráči perie nepúšťajú a inak tomu nebolo ani v zápase s Liptovským Mikulášom.

V deviatej minúte sa vedenia ujali domáci, presadil sa Revák. Po zmene strán v 52. minúte na 2:0 zvýšil J. Zápotoka a klinec do rakvy hostí pribil z penalty v 79. min. Palša, aj keď gól pridal so šťastím, keďže sa lopta odrazila dvakrát od tyčky a až tak skončila za čiarou. Bardejovčania boli v celom stretnutí lepším tímom a zaslúžene vyhrali rozdielom triedy.

Partizán Bardejov – MFK Tatran Liptovský Mikuláš 3:0 (1:0)

Góly: 10. Revák, 60. J.Zápotoka, 79. Palša (vla.)

Bardejov nastúpil v tejto zostave:  Molčan – Vilček, Palša(K), Grohoľ, Revák, Gagnon, Staš, J. Zápotoka, Guľa, Andraščík, L. Zapotoka.
Náhradníci: Gmitter – Stachura, Kica, Gruca, Berecký, Kolibab.

V 8. kole 13.9. Bardejov opäť doma privíta Rimavskú sobotu

Po zápase sa uskutočnila tlačová konferencia, na ktorej obaja tréneri povedali tieto slová:

(16:50, red, foto: J. Šivec)