Futbalisti vo Zvolene vybojovali bod

4x
20. September 2014

Futbalová druhá liga pokračovala dnes (20.9.2014) už deviatym kolom. Bardejov sa v šlágri kola predstavil na ihrisku Zvolena.

Zvolen bol pred zápasom na prvej priečke, Partizán sa nachádzal na štvrtom mieste.  V bráne Bardejova nastúpil Gmitter, Molčan bol na lavičke. Skóre zápasu mohol otvoriť domáci Kamenec, no mieril len do bočnej siete.  V prvom polčase sa hral futbal z jednej strany na druhú, oba tímy sa prezentovali viacerými faulmi. Gól do polčase nepadol. Úvod druhého polčasu priniesol najprv šancu domácich, Gmitter pol pozorný, následne si dve šance vypracovali Bardejovčania, avšak aj domáci gólman bol pozorný. V 68. min. po faule na Pelletu si domáci vyžadovali penaltu, avšak píšťalka rozhodcu ostala nemá. Päť minút pred záverom mohol o výhre hostí rozhodnúť Gagnon, no svoj únik nezakončil podľa svojich predstáv.

V závere sa už nič dôležité neudialo a tak si mužstvá v zápase body podelili. O týždeň v sobotu privíta Bardejov celok Slavoj Trebišov. Zápas začína o 15:00 hod.

Zajtra (nedeľa, 21.9.) sa na domácom trávniku v premiére predstavia prvoligové ženy a juniorky. Hostiť budú celok Union Nové Zámky.  http://ahoj.tv/kalendar/detail/177/futbal_zeny_juniorky_bardejov_nove_zamky.html

MFK Lokomotíva Zvolen – Partizán Bardejov 0:0

MFK Lokomotíva Zvolen: Jenčo – Javorina, Očenáš, Menich, Pellet – Fuják, Kamendy, Rakovan "K", Kamenec – Staško, Špilár. Tréner: A. Jánoš.
Náhradníci: Simič, Schneider, Starší, M. Lukáč, Kučera "NB"

Partizán Bardejov: Gmitter – Palša "K", Grohoľ, Kica, Revák, Gagnon, Staš, J. Zápotoka, Andračšík, L. Zápotoka, Berecký. Tréner: R. Kica
Náhradníci: Molčan "NB", Vilček, Kutlík, Stachura, Gruca, Guľa, Kolibab.