6x
30. Október 2014

Dva zápasy: Bardejov – Šaľa 11:0

IMG_6834.JPG

Dnes (štvrtok, 30. októbra 2014) sa odohral úvodný zápas ôsmeho kola prvej futbalovej ligy žien a junioriek. Bardejovčanky privítali celok Dusla Šaľa. O 14:00 hod. sa na umelom trávniku predstavili ženy.  Prvý polčas bol pomerne vyrovnaný, domáce sa dokázali ujať vedenia po polhodine hry, keď sa zo štandardnej situácie presadila dnešná oslávenkyňa Rosoľanková. Aj úvod druhého polčasu bol vyrovnaný, no viac z hry mali domáce hráčky a s pribúdajúcim časom si začali vytvárať čoraz viac gólových príležitosti. Zlom v stretnutí nastal v 72. minúte, keď upokojúci gól strelila Fedorková. O štyri minúty zvýšila Berežná, v závere sa ešte presadili reprezentantky Šurnovská a Mikolajová. Bardejovčanky zvíťazili vysoko 5:0 a v tabuľke im patrí tretia priečka.

Partizán Bardejov – Duslo Šaľa 5:0 (1:0)

Góly: 30. Rosoľanková, 72. Fedorková, 76. Berežná, 81. Šurnovská, 87. Mikolajová

Bardejovčanky nastúpili v tejto zostave: Chládeková – Polláková, Čekanová, Šurnovská (83. Kleinová), Semhricová, Rosoľanková, Bochinová, Roháčová, Berežná, Mikolajová, Fedorková

Dievčatá poslali odkaz do nemocnice + rozhovor s trénerom Bardejova

Juniorky v lige doposiaľ neprehrali a favoritom boli aj v tomto stretnutí. Už v 9. minúte sa domáce ujali vedenia, v ďalšom priebehu pridali ďalších päť gólov a vyhrali 6:0. Súperky sa v zápase nezmohli na nič. Spokojný bol aj tréner Bardejova Jozef Matej ml., ktorý svoje zverenkyne pochválil.

Partizán Bardejov – Duslo Šaľa 6:0 (4:0)

Góly: 9. a 43. Mazurová, 23. Kyjovská, 29. Cingeľová, 47. Iľková, 80. Bosáková

Bardejovčanky nastúpili v tejto zostave: Mochnacká – Vajdová, Kubová, Gmitterová, Mazurová (71. Čontová), Iľková (61. Vataščáková), Galarovičová, Jančuvová, Cingeľová (41. Bosáková), Kyjovská (61. Lešková), Hovancová