Žilina prehrala oba zápasy, Partizánky opäť víťazne

5x
06. November 2014

Ani Žilina nezastavila rozbehnutý Bardejov

Ženy Partizána Bardejov

V stredu 5.11.2014 odohrali hráčky Partizána Bardejov dohrávané zápasy druhého kola proti Žiline. Stretnutia sa odohrali v Bitarovej (pri Žiline). Najprv na trávnik vybehli ženy. Domáce futbalistky sa na súpera dôkladne pripravili a nedarovali mu nič. Do vedenia sa Partizánky dostali až štyri minúty pred polčasom, keď úvodný gól strelila Mikolajová. Hostky sa snažili vychádzať zo zabezpečenej obrany, do zostavy sa už vrátila kapitánka Hovancová. Bardejovčanky súpera zatlačili a odmenou im bol druhý gól, o ktorý sa postarala Polláková v 67. minúte. Do konca duelu už gól nepadol, Bardejovčanky zvíťazili 2:0.

ŠKF VIX Žilina – Partizán Bardejov 0:2 (0:1) Góly: 41. Mikolajová, 67. Polláková

Bardejovčanky nastúpili v tejto zostave: Chládeková – Polláková, Čekanová, Šurnovská, Semhricová, Rosoľanková, Hovancová , Bochinová, Roháčová, Mikolajová, Fedorková

Po tomto stretnutí sa predstavili juniorky. Zápas bol podobný tomu ženskému, prvý polčas gól nepriniesol. V druhom dejstve sa po troch minútach z gólu radovali východniarky, gól strelila Kyjovská. V 63. minúte na 0:2 zvýšila kapitánka Galarovičová. Juniorky vyhrali rozdielom dvoch gólov a v tabuľke sú na druhom mieste. Prvý Slovan Bratislava má lepšie skóre.

ŠKF VIX Žilina – Partizán Bardejov 0:2 (0:1) Góly: 43. Kyjovská, 63. Galarovičová

Bardejovčanky nastúpili v tejto zostave:: Mochnacká – Vagaská, Kubová, Jančuvová, Vajdová (66. Čontová), Iľková (64. Vataščáková), Cingeľová, Mazurová, Bosáková (66. Lešková), Galarovičová, Kyjovská

Po zápasoch pre webový portál Ahoj Bardejov.sk tréner Bardejova Jozef Matej st. povedal: „Dnes sme odohrali dve náročné stretnutia, avšak zvíťazili sme zaslúžene. Súper sa na nás pripravil, už všetky družstvá si na nás dávajú pozor. Zaznamenali sme dôležité víťazstva, v sobotu hráme ďalšie náročné duely v Trenčianskych Tepliciach.“

(12:50, red, foto: J. Šivec)