11x
07. November 2014

Na palubovke sa predstavili najprv dorastenky, tak muži

Najprv prehrali dorastenky, za nimi muži

Netradične vo štvrtok 6.11.2014 odohrali majstrovské stretnutia mladšie dorastenky a muži HC Bardejov proti rovnakému súperovi z Prešova.

Najprv sa na palubovke predstavili sympatické dievčatá, no od úvodu ťahali s Prešovčankami za kratší koniec. Prvý polčas prehrali domáce hádzanárky 6:12. Na začiatku druhého polčasu sa snažili výsledok otočiť, no nedarilo sa im hlavne v obrane. V poslednej štvrtine duelu sa zápas už len dohrával. Dievčatá nakoniec prehrali 16:27.

Bardejov – Prešov 16:27 (6:12)

Bardejovčanky nastúpili v tejto zostave: Vagaská – Ratvajská, Suchalová 3, Kroková 2, Kandelová, Moravcová, Kolárová 2, Ševčíková 1, Belejčáková, Lamancová 5, Miklošová 3, Dičková

Tréner dievčat R. Hanudel po zápase pre spravodajský portál Ahoj Bardejov.sk prezradil: "Dnes sme len v prvých minútach zápasu ukázali, že vieme tvoriť a brániť. Neskôr prišli nepresnosti, zlé prihrávky, zlý prechod do útoku. Žiaľ, zápas sme si prehrali sami. Po chybách v útoku prišli rýchle a úspešne zakončené protiútoky."

Po nich sa publiku predstavili muži. V úvode videli diváci vyrovnaný priebeh na oboch stranách. Bardejovčania viedli väčšinou stále o gól. V 38. minúte za stavu 15:15 sa do vedenia dostal Prešov a vypracoval si dvojgólové vedenie, ktoré neskôr natiahol na štyri góly (18:22). Domáci sa ešte nevzdali a vyrovnali na 24:24, no v závere prišli na domácej strane vylúčenia a zbytočné straty lôpt, čo využili mladí Prešovčania a zápas doviedli do víťazného konca.

Bardejov – Prešov B 25:28 (11:10)

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Kniš – Choma 2, Končár, Židišin 9, Hoclár, Varchol 2, Žemlička 5, Varcholík, Ratvajský 1, Šimiček 5, Hnatko, Demeš 1, Soroka

(10:55, red)

tv_4-3.jpgVšetky podujatia nájdete v kalendári na webe Ahoj Bardejov.sk