Hokejisti Trnave nedali šancu, neinkasovali!

5x
08. November 2014

Domáci Bardejov bol jednoznačne lepší a zaslúžene vyhral

bj trnava ahojbj (3).JPG

V piatok 7.11.2014 v devätnástom kole druhej najvyššej hokejovej súťaže privítali hráči Bardejova celok Trnavy. V prvom vzájomnom zápase tejto sezóny vyhral Bardejov tesne 4:3.

V úvode boli aktívnejší hostia, vypracovali si dve šance, no pomohla aj tyčka a gól nepadol. V siedmej minúte mal 2 príležitosti Segľa, no gól nepadol. Aj v ďalšom priebehu bol aktívnejší Bardejov. Diváci i hráči sa dočkali v čase 18:14, keď uzdravený Hričina potiahol puk a aj úspešne zakončil – 1:0.

Osemnásť sekúnd pred záverom prvej tretiny Bemaco udrelo druhýkrát. S. Saliji v obrane vybojoval puk, prihral ho bratovi Garipovi, ten krásne prihral Prokopovi, ktorý prekonal brankára hostí – 2:0.

Počas prostrednej časti hry mal viac z hry Bardejov, ktorý si postupne začal vytvárať čoraz viac a viac šancí. Štyri minúty pred záverom druhej tretiny udrel Bardejov tretíkrát. Segľa krásnou prihrávkou našiel voľného Šimčáka a ten vymietol šibenicu hosťujúceho gólmana Petroviča – 3:0.

Aj záver druhej tretiny vyšiel domácim výborne. Pol minútky pred klaksónom vypálil Gajdoš od modrej, puk získal Šimčák a do prázdnej brány zvýšil na 4:0.

V poslednej časti hry si už domáci hokejisti víťazstvo udržali, zamerali sa na obranu, kde gólman Andreanin svoj tím podržal a neinkasoval do konca duelu. Bardejovčania teda zvíťazili jasne 4:0.

HC 46 Bardejov – HK Gladiators Trnava 4:0 (2:0, 2:0, 0:0)

Góly: 19. Hričina, 20. Prokop (Saliji, Saliji), 36. Šimčák (Segľa), 40. Šimčák (Gajdoš, Hruška)

Bardejov nastúpil v tejto zostave: Andreanin  – Slimák, Takáč, Hruška, Gajdoš, Polaček, Hopkovič, Mojdis, Česelka – Baláž, Cútt, Gmitter – S. Saliji, Sabol, G. Saliji – Vaško, Prokop, Ma. Segľa – Hričina, Šimčák, Kohutiar.

(14:15, red)