6x
14. November 2014

Rekordná prehra o 100 bodov!

Bardejovčania v Žiline nepochodili

Kadeti KINGS Bardejov sa predstavili počas víkendu na palubovke v Žiline. Tak ako v sobotu , tak aj v nedeľu  " vyfasovali " riadnu nakladačku. V sobotu s béčkom Žiliny prehrali o 38 bodov a v nedeľu  s "A" mužstvom Žiliny dokonca o priepastných 100 bodov. Za súpermi zaostávali na všetkých frontoch.

Dúfajme, že im táto lekcia z basketbalu riadne otvorí oči a prinúti k lepšiemu prístupu k svojim basketbalovým povinnostiam.

Tréner Kobulnický takto hodnotí zápas:  "Vedeli sme, že nás čakajú ťažké zápasy. V sobotu som si myslel,  že dokážeme Žilinské béčko viac potrápiť a odohrať vyrovnanejšie stretnutie. Po nevydarenej prvej štvrtine, ktorú sme prehrali v pomere 27:10, sme v druhej zamakali, vyhrali sme ju 20:10 a dostali sme sa naspäť do zápasu ...žiaľ prestávka nám neprospela a hra sa z našej strany vrátila do starých koľají . Tretiu štvrtinu sme prehrali 34:15 a bolo po zápase. V nedeľu to bola hra mačky s myšou...škoda , že moje mužstvo bola tá myš . Taktiež má mrzí prístup niektorých hráčov, ktorí nemajú chuť zabojovať a pomôcť mužstvu aj v čase, keď sa mu nedarí...Počet stratených lôpt nepotrebuje komentár: prvý zápas 36 lôpt a v druhom 47!"

MBK Victoria Žilina „B" - Kings Bardejov  96:58 (37:30)

Zostava a body Kings: Kobulnický 14, Paľa 11, Seman 7, Billý 6, Hitrík 5, Belej 5, Kučeravý 4, Durkáč 4, Ivan 2 , Dendis

MBK Victoria Žilina „A"- Kings Bardejov  132:32 (68:17)

Zostava a body Kings: Kobulnický 12, Durkáč 7, Kučeravý 6, Billý 3, Hitrík 2, Paľa 2, Seman, Ivan, Dendis

Najbližšie sa kadeti KINGS predstavia na domácej palubovke  v sobotu 22.11.2014 privítajú kadetov Banskej Bystrice  a v nedeľu 23.11.2014 bude ich súperom Handlová.

(14:35, kob)