Osem gólov v sieti Slovenska

5x
14. November 2014

Strelecký koncert Bardejova

logo .jpg Dnes (piatok, 14. novembra 2014) pokračovala druhá najvyššia hokejová súťaž už 21. kolom.  Bardejovčania privítali celok Slovensko 18. Jasný favorit stretnutia začal papierové predpoklady napĺňať od úvodu stretnutia. V šiestej minúte stretnutia padol prvý gól, o ktorý sa postaral únikom S. Saliji, ktorý Cibulku v bráne mladíkov prekonal prudkou strelou. Druhý gól padol v trinástej minúte, autorom gólu bol Vaško. V prvej tretine padol ešte jeden gól, gólmana prestrelil syn trénera R. Kohutiar.

V druhej tretine videli diváci štyri góly, všetky do siete hostí. Po dvoch minútach na 4:0 zvýšil Vaško. Následne sa nechali hostia vylučovať, čo využili skúsení hokejisti Bardejova. Následné tri góly strelil Bardejov v presilovke. Na 5:0 zvyšoval Segľa, šiesty gól pridal Gajdoš a na 7:0 upravil uzdravený Hričina.

Pred poslednou tretinou znela otázka zápasu takto: strelí Bardejov desať gólov? No v úvode tretiny sa škaredo zranil hosťujúci Hecl a odnesený z ľadu musel byť na nosidlách. Bardejovčania sa už šetrili na ďalšie stretnutia a za 20 minút strelili ešte jeden gól. V čase 47:23 na konečných 8:0 zvýšil Šimčák. Do konca duelu už gól nepadol a tak Bardejov vyhral presvedčivo 8:0.

HC 46 Bardejov – Slovensko 18   8:0 (3:0, 4:0, 1:0)

Góly a asistencie: 6. Saliji (Hopkovič), 13. Vaško (Polaček), 17. Kohutiar (Šimčák), 23. Vaško (Hopkovič, Polaček), 31. Segľa (Vaško, Hričina), 34. Gajdoš (Saliji, Hruška), 40. Hričina (Cútt, Baláž), 48. Šimčák (Zikmund, Takáč)

Bardejov nastúpil v tejto zostave: Palko – Cútt, Slimák, Takáč, Baláž – Gajdoš, G. Saliji, S. Saliji, Hruška, Prokop, Vaško, Hopkovič, Segľa, Polaček, Hričina – Šimčák, Zikmund, Devečka, Kohutiar

(19:45, red)