Hádzanári porazili Levoču, dievčatá prehrali v Šali

6x
17. November 2014

Muži s prehľadom, dievčatá prekvapili Šaľu a veľa nechýbalo

Stretnutie Bardejov - Levoča

Druhá hádzanárska liga pokračovala cez víkend ďalším kolom.  Bardejovskí hádzanári po prehre s béčkom Prešova o tri góly 25:28 chceli proti Levoči bodovať naplno.  Úvod stretnutia zachytili lepšie hostia a postupne si začali budovať náskok. V ôsmej minúte už vyhrávali 6:2, no Bardejov začal postupne znižovať a do polčasu otočil stav stretnutia na 14:11. V druhom dejstve domáci súpera prevýšili a začali náskok zvyšovať. V závere stretnutia dostal príležitosť brankár Hnatko, ktorý vytiahol niekoľko pekných zákrokov. Bardejovčania vyhrali o štyri góly 27:23.

HC Bardejov – Levoča 27:23 (14:11)

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Kniš, Hnatko – Choma, Hoclár, Varchola, Straka, Žemlička 2, Šimiček 8, Geffert 10, Ratvajský, Demeš 2, Židišin 5, Marcin, Benka-Rybár

Mladšie dorastenky vycestovali na stretnutie do Šali. Aj v oklieštenej zostave dokázali so súperom odohrať vyrovnanú partiu. V prvom polčase sa Bardejovčankám darilo hlavne v obrane a prehrali iba 10:9. V druhom dejstve naďalej hrali vyrovnane, otvorili sa obrany. Hostky povolili až v závere a Šaľa si už výhru udržala.

Slovan Duslo Šaľa – HC Bardejov 30:24 (10:9)

Bardejovčanky nastúpili v tejto zostave: Vagaská, Lamancová 4, Mičková, Ševčíková, Kolárová 3, Moravcová 2, Kandelová, Kroková 10, Suchalová 2, Ratvajská 3

(18:30, red)