Basketbalistky porazili Spišskú Novú Ves

6x
18. November 2014

Bardejovčanky rozhodli v tretej perióde

Hráčky BKM cítili, že by sa v tomto zápase mohli bodovo presadiť a tak začali zápas nelogicky, príliš individuálne. Boli situácie, kde útočili do plnej obrany (1:5). Obrat začal v druhej štvrtine, no veľa zbytočných strát a nepremenených zakončení obralo družstvo o výraznejší odskok od súpera. Až prestávka a dohovor v šatni zmenil družstvo na nepoznanie a tím začal byť tým družstvom, ktoré ma v sebe obrovskú silu. Výsledok 3. štvrtiny 29:4 vytvoril pre trénera priestor, aby v poslednej štvrtine si vyskúšal nové veci v záťažovej situácii.

„Verím, že tento zápas bol perfektnou ukážkou pre hráčky BKM, aká cesta vedie k úspechu,“ prezradil tréner Bardejova L. Mojdis.

BKM Bardejov - ŠKBD Spišská Nová Ves 77:36 (19:12, 18:7, 28:4, 12:13)

Body a zostava: Pekárová M., Ristvejová 4, Fedašová 6, Ratvajská M. 10, Pekárová L. 2, Šotýsová 2, Biľová 8, Stachurová 14, Gajdošová 24, Šalátová, Stollarová 7