Futsalisti v prvom kole privítali Vranov

6x
23. November 2014

Vysoké víťazstvo hneď v prvom kole

Partizán Bardejov - Vranov

V piatok 21.11.2014 odštartovali futsalisti Partizána Bardejov druhú ligu, v prvom kole privítali Vranov nad Topľou. Počas celého zápasu sa hral opatrný a vyrovnaný futsal, domáci otvorili skóre, no hostia vyrovnali. Aj v druhom polčase sa hra prelínala z jednej strany na druhú, mierne aktívnejší boli domáci futsalisti.

Aj v druhom dejstve sa Bardejov dostal do vedenia, avšak hostia opäť vyrovnali, keď sa druhýkrát presadil Samsely. Ešte 5 minút pred koncom bola remíza 2:2. V priebehu dvoch minút tromi gólmi rozhodol o výhre Kočiš, v závere sa hralo už len na jednu bránu, dva góly ešte pridal Kamidra a jeden Sališ. Bardejovčania nakoniec vyhrali vysoko 8:2. Športová hala sa zaplnila, zápas sledovalo 250 divákov.

MFK BARDEJOV - BNP TEAM VRANOV 8:2 (1:1)

Góly: Kočiš 3, Kamidra 2, Sališ, Križanovský, Hrabčák - Samsely 2

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Pangrác - Grega, Kožarik, Kočiš, Hrabčák – Sališ, Kamidra, Križanovský, Bialončík

(15:10, j)