Uzavreté ihriská v správe mesta Bardejov a otvorený zberný dvor

709x
01. Apríl 2020
Správcovským spoločnostiam a bytovým spoločenstvám 
Uzatvorené sú všetky detské ihriská
 
Vážené správcovské spoločnosti a bytové spoločenstvá,
 
V zmysle záverov zo zasadnutia Mestského krízového štábu zo dňa 26.3.2020 a v zmysle prijatých odporúčaní Vás chcem požiadať a zároveň odporučiť, aby ste zvážili realizáciu primeranej dezinfekcie najmä spoločných priestorov c bytových domoch, ktoré máte vo svojej správe. Spôsob dezinfekcie, ako aj periodicita jej vykonávania je podľa Mestského krízového štábu na zvážení každej zo správcovských spoločností.
 
Takto realizovaná dezinfekcia bude ďalším z účinných opatrení, ktorými môžu aj Vaše spoločnosti prispieť k eliminácii rizika šírenia ochorenia COVID-19 na území Bardejova, najmä teraz, keď je množstvo obyvateľov buď v dobrovoľnej domácej karanténe, alebo sa snaží dodržiavať odporúčania Centrálneho krízového štábu.
 
Na mestskej tržnici taktiež nenakúpite 
 
Zároveň oznamujeme širokej verejnosti, že na základe záverov rokovania Mestského krízového štábu a jeho odporúčaní sú pre verejnosť uzavreté ihriská v správe mesta, ako aj plochy určené na voľnočasovú činnosť až do odvolania. Od pondelka 30. marca sa – naopak – otvoril pre verejnosť zberný dvor spoločnosti Ekobard na Štefánikovej ulici – pri jeho využití je však bezpodmienečne nutné dodržať hygienické opatrenia.
(14:00, bardejov.sk)
Diskusia
Pridať komentár