V poslednom domácom zápase Bardejovská Nová Ves prehrala

V poslednom domácom zápase Bardejovská Nová Ves podľahla Trebišovu 2:4.

Bardejovská Nová Ves - Slavoj Trebišov 2:4 (1:0)

Novovešťania nastúpili v tejto zostave: Kačmár - Liček (67. Hlad), Bajus, Šott, Stachura, Knap (58. Solanič), Jančošek (57. Maceško), Pribitný, Jaš, Virgala, Pavúk

V poslednom zápase Bardejovská Nová Ves cestuje do Popradu.

Komentár:

Za úmornej horúčavy sa hral na góly bohatý zápas. V prvom polčase lepší domáci sa dostali do vedenia v 35.min. keď Pribitný nacentroval do šestnástky a Jančošek na bližšej tyči dostal domácich do vedenia - 1:0. Domáci mali ďalšie možnosti na skórovanie, ale Bajusovi v poslednej chvíli zrazil obránca sľubný pokus, Knap nemieril presne a v nadstavenom čase prvého polčasu opečiatkoval Jaš iba brvno. V 54.min. po krížnej strele Glushko vyrovnal - 1:1. V 61.min. po Kotľarovej strele k bližšej tyči šli hostia do vedenia -1:2. V 68.min. striedajúci Macečko nádhernou strelou z 25 metrov vyrovnal - 2:2. V 70.min. dostal Kotľar loptu do uličky a povedľa Kačmára dostal hostí znova do vedenia - 2:3. V 85.min. hostia vybojovali loptu na hranici brankovej čiary a Krochta zvyšoval na dvojgólový rozdiel - 2:4. Domáci sa pokúsili ešte o vyrovnanie, ale Bajusové prudké zakončenie k bližšej tyči brankár hostí kryl a Macečko iba o centimetre minul hosťujúcu bránu.