Skvelý úspech Zuzky Arendáčovej, získala striebro!

72x
16. Marec 2015

Ďalšie úspechy džudistov z klubu Judo Club Bardejov

V sobotu 7.3.2015 sa v poľskom Jasle Jasle konal veľmi dobre obsadený turnaj žiakov v džude, kde sa zišlo 550 mladých džudistov z Poľska, Ukrajiny, Rumunska, Česka, Slovinska a Slovenska. V tejto bohatej konkurencii sa našim darilo veľmi dobre, pretože sme získali 6 medaily a to jedno zlato vybojovala Hanah Hanková, kategória super mini váha 28 kg, striebro vybojoval Martin Jusko, mladší žiaci (46 kg) a Oliver Vozarský, mini žiaci (24 kg). Bronz vybojovali Jakub Katanik, kategória super mini (20 kg), Patrick Jackanin, starší žiaci – 42 kg a Jana štafuríková, staršie žiačky, kategória + 63 kíl.

Strieborna medailistka Zuzana Arendáčova so svojim otcom a trénerom Jánom Arendáčom

9.3.2015 sa v Banskej Bystrici zišli najlepší juniori a juniorky na majstrovstvách Slovenska. Náš Judo Club Bardejov na týchto majstrovstvách mal dvoch svojich členov a to Daniela Mlynariča, ktorý je ešte dorastenec a Zuzku Arendáčovú, ktorá je prvým rokom juniorka a práve jej sa podaril skvelý úspech, pretože získala striebornú medailu vo váhovej kategórií do 57 kg, kde až vo finále podľahla reprezentantke Mužíkovej z Bratislavy. Jej výkon si všimol aj predseda zväzu p. Krišanda a ponúkol Zuzke hosťovanie v 1. lige žien a junioriek za ŠK Vranov nad  Topľou. Danielovi Mlynaričovi  vo váhe do 60 kg ušla medaila veľmi tesne, kde v boji o tretie miesto prehral vlastnou chybou zo súperom Jankovičom z Martina. Obom našim členom gratulujeme.

(10:10, red, J. Arendáč, foto: Ľ. Mlynaričová)