1732x
26. September 2020
Dôležité výhry v Podbrezovej
Futbalistkám z Bardejova sa v Podbrezovej darilo

V piatom kole prvej dorasteneckej lige dievčat vycestovali hráčky Partizána Bardejov do Podbrezovej. S domácimi hráčkami sa hostky nemaznali a postupne strelili za osemdesiat minúť jedenásť gólov. Čisté konto vychytala Dupkalová.

Skóre v trinástej minúte otvorila Jacenková, o desať a dvanásť minút presne mierila Hlavinková. Po polhodine zvyšovala Cuperová a na polčasový výsledok 5:0 uzavrela Jacenková.

Hneď po zmene strán svoj tretí gól pridala Hlavinková, následne brankárku domácich prekonala Vasiľková, Bereščáková, znova Hlavinková a v závere ešte dva razy presne trafila Iľková. Dorastenky Partizána doposiaľ dvakrát vyhrala a dva razy prehrali.

Víťazstvo v sobotu zaznamenali aj žiačky Bardejova. V Podbrezovej vyhrali 5:2 a pripísali si prvé víťazstvo. O góly sa postarali: Čechová, dvakrát Paľová, Horváthová a Sabolová. Domáce skorigovali až v poslednej dvadsaťminútovke.

Najbližšie sa mladé futbalistky predstavia v domácom prostredí, keď 18. októbra privítajú Poprad.
(18:34, r)