Operátor Slovanet vám prispeje na pekné Vianoce

1386x
10. November 2020
Operátor Slovanet vám prispeje na pekné Vianoce
 
Slovanet v novej akcii zvýhodnil ešte viac internetových programov a balíkov s televíziou na prvých 6 až 9 mesiacov. Internet s televíziou tak získate za zvýhodnenú cenu od 15 €, v mnohých mestách a obciach aj bez viazanosti a opäť s rozšíreným pokrytím.
 
 
Vybrané internetové programy a ich balíky s televíziou sú v najnovšej akcii Slovanetu na prvých 6 až 9 mesiacov výrazne zvýhodnené
 
„Na pekné Vianoce nepotrebujete veľa“, tvrdí vo svojej vianočnej kampani celoslovenský operátor Slovanet. Neznamená to však, že by ste sa museli uskromňovať, ale že pri výbere väčšiny jeho internetových programov a balíkov s televíziou tento rok výrazne ušetríte.
 
Extra zvýhodnené ceny na prvých 6 až 9 mesiacov pritom od Slovanetu získate za stále viac jeho služieb. Ich dostupnosť za posledné obdobie opäť rozšíril a využívať ich navyše môžete aj v mnohých ďalších partnerských optických sieťach. Najvýhodnejšie akciové ponuky internetu od Slovanetu a jeho kombinácie s televíziou tak získate už takmer na celom území Slovenska.
 
Balík najrýchlejšieho internetu s televíziou len za 15 €
 
Za skvelú cenu 15 € mesačne na prvý polrok teraz získate balík najrýchlejšieho dostupného internetu a televízie nielen vo všetkých optických sieťach, ale už aj cez DSL linku. Televíziu si pritom môžete rozšíriť o voliteľné tematické alebo prémiové balíky. Priaznivá je aj následná cena balíka len 20 € mesačne. V káblových sieťach Slovanet poskytne zľavu 5 € mesačne na prvých 6 mesiacov pri voľbe balíka televízie s desiatkami kanálov aj v HD kvalite a skvelého 300-megabitového internetu aj pre najnáročnejších. Pre služby a balíky poskytované vo vlastných sieťach Slovanetu je pritom zmluva bez viazanosti a môžete kedykoľvek prejsť aj na iný program.
 
Viac tematických TV balíkov len za 0,04 €
 
Za symbolickú cenu bude najnovšie dostupná až pätica doplnkových tematických balíkov - Rodina, Pohoda, Kino, Junior a Maďarský balík. K väčšine televíznych služieb si z dvoch až troch uvedených balíkov môžete vybrať jeden za skvelú mesačnú cenu len 0,04 € na prvý polrok.
 
Televíziu môžete mať už k takmer každému internetu od Slovanetu!
 
Digitálnu televíziu od Slovanetu už môžete sledovať nielen v optických alebo káblových sieťach. Vďaka novým technológiám si môžete aktivovať balík „Televízia s Internetom“ aj k prípojke rýchleho DSL internetu a taktiež k pevnému LTE internetu. Televízia s Internetom obsahuje aj 7-dňový archív väčšiny slovenských a českých kanálov a dostupná je takmer na celom území Slovenska.
 
Zvýhodnený je aj samostatný internet
 
Extra zníženú počiatočnú cenu prináša Slovanet už aj pri aktivácii samostatného optického či káblového internetu (programov Optik 60, Optik 100 a Optik 300). Počas prvých 6 mesiacov naň získate zľavu spolu až 18 €. Ešte vyššie zľavy operátor umožňuje pri pevnom bezdrôtovom pripojení LTE. Najpredávanejší internetový program LTE 15 s rýchlosťou 15 Mbit/s má cenu zníženú na len 9 € mesačne po dobu až 9 mesiacov, vďaka čomu ušetríte až 54 €.
 
Stále vyššie pokrytie služieb bez obmedzenia a bez viazanosti
 
Dostupnosť optických, káblových a LTE sietí Slovanet v rámci Slovenska neustále rozširuje a poskytuje v nich dátovo neobmedzené pripojenie. Služby vo všetkých vlastných sieťach pritom ako jeden z mála operátorov umožňuje navyše bez viazanosti.
 
Overte si dostupnosť pripojenia na vašej adrese
 
Konkrétna akciová ponuka sa môže líšiť v závislosti od vášho mesta, obce či adresy. Zistite alebo vyžiadajte si preto – v e-shope na webovej stránke Slovanetu, telefonicky na 0800 608 608 či osobne na zákazníckom mieste – najvýhodnejšiu ponuku dostupnú na požadovanej adrese pripojenia.
 
Doplňujúce informácie o neviazanom pripojení
 
Akciová ponuka služieb bez viazanosti je dostupná pre všetky bežné typy pripojenia cez vlastné telekomunikačné a televízne siete Slovanetu. Zvoliť si neviazané pripojenie cez siete iného operátora je možné tiež (napríklad internet typu DSL), ale bez niektorých akciových výhod. Zmluvy na neviazané pripojenie majú 3-mesačnú výpovednú dobu. Neviazané programy Slovanet ponúka vďaka neustálemu zvyšovaniu kvality svojich služieb. K viacerým typom internetového pripojenia je navyše možné aktivovať si aj výhodné telefonovanie.
 
Informujte sa o dostupnosti ponuky na vašej adrese
 
Pre viac informácií o aktuálnej akciovej ponuke internetu a televízie na vašej adrese a pre overenie dostupnosti programov, balíkov a ich parametrov navštívte e-shop na webstránke www.slovanet.sk, zavolajte na bezplatné telefónne číslo 0800 608 608 alebo navštívte ktorúkoľvek pobočku či zákaznícke miesto Slovanetu.
(15:21, inzercia)
Diskusia
Pridať komentár