V poslednom kole Partizán deklasoval Šaľu, skončil šiesty

4x
12. Jún 2015

Bardejovčania sa rozlúčili vysokou výhrou

Partizán Bardejov (v červenom) porazil Šaľu

Posledným kolom pokračovala nadstavbová súťaž DOXXBET ligy. Partizán Bardejov privítal celok Šale.

Od úvodného hvizdu boli aktívnejším tímom domáci. Už v druhej minúte mohol otvoriť skóre Pyda, no hosťujúci gólman zasiahol výborne. V siedmej minúte mohol otvoriť skóre mladý Nemergut, no namieril rovno do brankára Šale. Do tretice to vyšlo. Bežala dvanásta minúta, z 20 metrov sa do lopty oprel J. Zápotoka a nechytateľnou delovkou poslal Partizán do vedenia – 1:0.

O dve minúty sa hostitelia mohli tešiť opäť, no hlavička Pydu letela mimo brány. V 25. minúte sa situácia zopakovala. Z väčšej vzdialenosti sa do lopty oprel J. Zápotoka a aj tentokrát prekonal brankára Šale – 2:0. O tri minúty mohol tento hráč dosiahnuť hetrik, lopta však letela mimo.

V 39. minúte sa k strele dostal opäť J. Zápotoka, no strieľal nepresne. Minútu pred polčasom sa k lopte dostal Milunovič a šikovne dostal loptu za bránkovú čiaru – 3:0.

Aj v druhom polčase pokračoval tlak Bardejova. Po štyroch minútach bol v šestnástke faulovaný Pyda a rozhodca nariadil pokutový kop. Loptu si na biely bod postavil kapitán Palša a nemýlil sa – 4:0.

Aj v ďalšom priebehu mal viac z hry Partizán, no ďalšie góly už nepridal. V poslednom stretnutí sa tak futbalisti rozlúčili s domácim publikom presvedčivou výhrou 4:0.

Partizán Bardejov – FK Slovan Duslo Šaľa 4:0 (3:0)

Góly: 12. a 25. J. Zápotoka, 44. Milunovič, 50. Palša

Bardejov nastúpil v tejto zostave:  Čikoš-Pavličko – Andraščík, Palša (C), Staš, Kica, Nemergut, Jacko (79. Bialončík), Grohoľ (64. Belunek), J. Zápotoka (72. Revák), Pyda, Milunović