MAXIN’S 4th Birthday: Tajomstvo rovnice úspechu vo svete práce

2098x
08. Október 2021
Štvrtá kapitola
Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami 
 
MAXIN’S Group nie je obyčajnou personálnou agentúrou zamestnávajúcou kandidátov o prácu. Za touto spoločnosťou sa skrýva príbeh, ktorý v septembri dopísal svoju v poradí 4. kapitolu.
 
Nie je to len jeho priezvisko, ktoré ho s nami spája, ale je to práve on, ktorý dal možnosť k vytvoreniu jedinečného a skvelého tímu ľudí, ktorých ženie vopred spoločný cieľ a túžba napredovať. Erik MAXIN, majiteľ spoločnosti MAXIN’S Group.
 
Čo sa zmenilo v MAXIN’S Group za 4 roky?
 
Erik MAXIN: Pamätám si, ako by to bolo včera. Začiatky bývajú najťažšie a vyžadujú si najviac úsilia. No dnes si môžem s kľudným svedomím povedať, že všetka tá práca stála zato.
 
Dnes tu máme skvelý MAXIN’S team. Otvárame v poradí šiestu pobočku. Okrem Bardejova, Bratislavy, Námestova, Žiliny a Košíc nás už nájdete aj v Nitre. Zamestnávame vyše 1500 zamestnancov. Napriek aktuálnej pandemickej situácii máme k dispozícii približne 600 pracovných pozícií po celom Slovensku.
 
Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami.
 
V čom spočíva vaša výnimočnosť?
 
Erik MAXIN: Naša výnimočnosť spočíva hlavne v prístupe k našim zamestnancom. Nie sme žiadny korporát a zamestnanci pre nás nie sú len číslom vo výkaze. Sme rodinná spoločnosť, ktorej záleží na každom názore, postrehu a nápade. Nebojíme sa priznať si chybu a poučiť sa z nej. Aj my sme len obyčajní ľudia, ktorí sa môžu mýliť.
 
Stretli sme sa partia výnimočných ľudí, ktorí sa vzájomne dopĺňajú a dotvárajú tu pravú MAXIN’S atmosféru. Vedú nás k výsledkom ešte väčšie ambície, avšak už s vedomím, že sa môžeme spoľahnúť jeden na druhého. Podržať sa aj vzájomne aj v tých najťažších chvíľach. A to pokladám za splnený sen každého majiteľa spoločnosti.
 
„Dream big, work hard.“ Rovnica úspechu je nielen o snívaní vo veľkom, ale najmä o tvrdej práci.
 
Keby si mal definovať MAXIN’S team 3 slovami, aké by to boli?
 
Erik MAXIN: Bojovnosť: Keď padneme na kolená, postavíme sa, oprášime a ideme ďalej. Ctižiadostivosť: Nebáť sa prijať aj navonok tie najťažšie výzvy. Tímovosť: Staré známe mušketierske príslovie: „Jeden za všetkých, všetci za jedného.“
 
Čo si praješ k najbližším 5. narodeninám?
 
Erik MAXIN: Mojim najväčším prianím je, aby sme sa naďalej rozrastali a plnili si svoje sny. Nezabúdali, že v živote nie je dôležitá len práca, ale aj rodina a priateľstvo. Úspech treba vedieť aj osláviť! Duplom, keď má možnosť sa stretnúť skvelá partia ľudí. Tak takto to vyzeralo na MAXIN’S 4. Birthday.
(14:36, red)
 
Diskusia
Pridať komentár