Komunitná nadácia Bardejov pozýva na tradičný Benefičný športový deň

2341x
26. Jún 2022
Benefičný športový deň Komunitnej nadácie Bardejov
Súťažiť je možné vo viacerých disciplínach
 
Komunitná nadácia Bardejov usporiada v utorok 5. júla 2022 od 8.00 hod. v areáli Tenisového centra na Kutuzovovej ulici benefičné podujatie - Športový deň pre športovania chtivých obyvateľov.
 
Zúčastniť sa tohto športového podujatia môžu záujemcovia, ktorí inklinujú k tenisu (štvorhra), volejbalu, nohejbalu, bedmintonu, petangu či lukostreľbe.
 
Účasťou na tomto podujatí podporia svojím štartovným vo výške min. 20 eur projekty predložené do komunitnej nadácie v jej grantovom programe Deti a mládež, zamerané na zlepšenie podmienok na športové a kultúrne voľno - časové aktivity pre deti a mládež v Bardejove.
 
Počas celého športového dňa bude pre účastníkov podujatia zabezpečená strava a občerstvenie zdarma (raňajky, obed, večera). Pre najúspešnejších športovcov aj vecné ceny a trofeje. Odborným garantom podujatia je Telovýchovný klub TK WLP Bardejov a partnermi projektu sú Šport centrum a BAMOS trade, s.r.o.
 
Záujemcovia sa môžu prihlásiť do 1. júla na tel. čísle 0907 972 763, mailovej adrese: knbj@bardejov.sk, alebo osobne v kancelárii nadácie na Radničnom námestí 21, 1. poschodie.
(7:30, Jozef Jarina, správca KNBJ)
Diskusia
Pridať komentár