Bardejovčanky v šlágri kola porazili Slovan a pokračujú v boji o titul

4x
31. Október 2015

Bardejovčanky nastúpili proti Slovanu a vyhrali

Partizán Bardejov - ženy

Prvoligové futbalistky Partizána Bardejov si dnes (sobota, 31. októbra 2015) pripísali veľmi dôležité víťazstvo v boji o prvé priečky, keď na domácom trávniku porazili Slovan Bratislavu najtesnejším rozdielom 1:0 a na tohto súpera sa bodovo dotiahli. Rovnako 21 bodov majú aj Nové Zámky a práve medzi týmito tromi súpermi sa bude rozhodovať v boji o ligový primát.

Bardejovčanky v stredu postúpili do semifinále Slovenského pohára, na regeneráciu mali iba dva dni. Realizačný tím bol ženám k dispozícii a dokázal hráčky pripraviť na tento nesmierne ťažký zápas.

Začiatok zápasu vyšiel lepšie domácim a v jedenástej minúte skóre otvorila Mikolajová.  Ako sa neskôr ukázalo, bol to aj víťazný gól, nakoľko v ďalšom priebehu už gól nepadol. Chládeková si opäť pripísala čisté konto. Vďaka víťazstvu získali Partizánky tri body a v tabuľke sa vyrovnali Slovanu i Novým Zámkom.

Partizán Bardejov – Slovan Bratislava 1:0 (1:0)

Gól: 11. Mikolajová

Bardejovčanky nastúpili v tejto zostave: Chládeková – Vajdová (90. Polláková), Vagaská, Rosoľanková, Semhricová, Galarovičová, Bochinová, Mikolajová, Koščová,  Šurnovská, Kyjovská (80. Iľková)

10 logo FK REaMOS Kysucký Lieskovec  (odstúpené) 0 0 0 0 0 : 0 0 0

Juniorky si sily zmerali takisto so Slovanom. Aj keď vyhrávali do polčasu 2:0, o výhru prišli. Za domáce skórovali Solárová a Gmitterová.

Partizán Bardejov – Slovan Bratislava 2:2 (2:0)

Góly: 20. Solárová, 32. Gmitterová – 50. a 77. Čohajová

Bardejovčanky nastúpili v tejto zostave: Mochnacká  – Maliňáková (56. Roháčová), Kubová, Mačugová, Valancová, Gmitterová, Solárová, Tejová, Sokolová, Cingeľová (68. Gyomraiová), Vaľušová