VIDEO | Bardejov porazil Stropkov rozdielom triedy

1430x
16. August 2022
Bardejov porazil Stropkov rozdielom triedy
 
 Pozrite si našu videoreportáž
 
V prvom domácom zápase novej sezóny privítali partizáni z Bardejova celok Stropkova a pred viac ako sedemsto divákmi chceli ukázať novú tvár bardejovského futbalu. To sa im aj podarilo, keď si už v prvom polčase vypracovali trojgólový náskok, ktorý si po zmene strán s prehľadom udržali.
 
Skóre otvoril v 27. minúte Michal Berecký, keď si na center z ľavej strany najlepšie vyskočil a hlavou poslal loptu za bránkovú čiaru hosťujúceho brankára. V 44. minúte z pokutového kopu na 2:0 zvýšil Patrik Bombík a v nadstavenom čase strelou spoza hranice šestnástky tretí gól Partizána pridal Dávid Haščák.
 
POZRITE SI FOTOGALÉRIU:
 
„Aj keď ten úvod zápasu z našej strany nebol ideálny, Stropkov sa dostal do troch vyložených šancí, ale po tom prvom góle sme sa trošku ukľudnili a začali sme trošku šľapať a tomu Stropkovu podkurovať a strelili sme tri góly,“ uviedol Rastislav Kica, tréner Partizána Bardejov.
 
„Od prvej minúty sme hrali útočný futbal. Dostali sme sa do rôznych šancí, ktoré sme bohužiaľ nepremenili. Potom nás Bardejov potrestal a dokonca zápasu, aj keď to bol viac menej vyrovnaný zápas, ale Bardejov v koncovke. V tých dôležitých momentoch bol lepším tímom,“ informoval Ľuboš Reiter, tréner Tesly Stropkov.
 
Keďže v druhom dejstve už presný zásah nepadol, domáci si zaknihovali prvé čisté konto v tretej lige. Na hru Bardejova sa dalo pozerať a aj keď káder je pokope ešte len niekoľko týždňov, vyzerá to, že by podobné výsledky mohli prísť častejšie. Dôležité víťazstvo pomôže aj na psychiku, čoho si je vedomí aj tréner Kica.
 
„Lebo ak by bol ten výsledok iný, tak by to trvalo trošku dlhšie kým by sme sa z toho dostali a možno by sme neverili tomu, že sme to vyskladali dobre, takže som rád, že to dopadlo tak ako to dopadlo,“ dodal Rastislav Kica.
 
Na Partizánov čaká v stredu zápas Slovenského pohára, keď sa predstavia vo Veľkej Lomnici a následne v sobotu v treťom ligovom kole v Poprade.
(10:24, red) 
 
Diskusia
Pridať komentár