Predstavenie volebného programu Bardejov 2.0

1601x
29. September 2022
Bardejov 2.0
Olejár predstavil program spolu s kandidátmi 
 
Kandidát na primátora mesta Bardejov Miloslav Olejár ohlásil spolu so svojim tímom volebný program s názvom Bardejov 2.0 - vízia pre slobodné kráľovské mesto 21. storočia. Takmer 50 stranový program bol predstavený širokej verejnosti vo volebnom MeetPointe. Ide o prvý komplexný volebný program v Bardejove vôbec. 
 
Tím Olejár pripravoval predvolebný program takmer osem mesiacov. Pri jeho tvorbe sa stretávali desiatky odborníkov alebo lokálnych aktivistov nadané témy/kapitoly, ktorých je celkovo desať. Ku každej téme/kapitole taktiež prilieha jedna ikonka a farba. 
 
Mesto má šancu využiť svoj potenciál, ak sa začneme na mesto pozerať ako na svoj domov, kde chceme ostávať, vychovávať svoje deti a kde budeme cítiť rovnosť šancí a príležitostí. Kde budeme mať rovnaké príležitosti a rovnaké vymoženosti. 
 
Program slávnostne predstavil Miloslav Olejár s účasťou kandidátov spoločnej 25 člennej kandidátky na poslancov do MsZ v Bardejove. Spôsob tvorby programu a jeho obsah popísala vedúca kampane, Andrea Štefanková. Tá vyzdvihla najmä odbornosť a transparentnosť tvorby, do ktorej sa mohli zapojiť všetci Bardejovčania prostredníctvom Programovej konferencie. 
 
 
Zároveň boli oznámené prvé termíny Programovej Tour, v rámci ktorej predstaví Miloslav Olejár svoj program občanom v rôznych častiach a sídliskách v Bardejove, ale aj študentom a pracujúcim Bardejovčanom v Bratislave. 
 
„Táto publikácia nie je iba programom - je víziou, ktorej veríme a pod ktorú sa nebojíme podpísať,“ uviedol volebný líder na primátora a vyzval členov, aby sa zároveň aj vlastnoručne podpísali na nadrozmernú maketu programu.
(21:14, TS)
Diskusia
Pridať komentár