Ukrajinky v Bardejove ukázali kvalitu, vyhrali nad Slovenkami rozdielom štyroch gólov

1074x
26. Február 2023
Skvelý športový zážitok
V bráne Slovenska sa predstavila aj Dupkalová

V Športovej hale mier v Bardejove odohrali dva prípravné medzištátne futsalové zápasy reprezentácie Slovenska a Ukrajiny.

V prvom vyhrali Ukrajinky tesne 3:2, keď víťazný gól strelili štyri sekundy pred záverečným klaksónom.

V tom druhom už boli úspešnejšie viac, úlohu favorita potvrdili a vyhrali 6:2. Ukrajinky sa ujali vedenia v tretej minúte, keď sa presadila Shulha.

Druhý gól pridala o jedenásť minút neskôr, no hneď o ďalšiu minútu Hanková znížila na rozdiel jediného gólu.

Prešlo však znova iba niekoľko sekúnd a Shulha svojim tretím gólov vrátila svojmu tímu dvojgólové vedenie.

POZRITE SI FOTOGALÉRIU:

Po zmene strán padol rovnaký počet gólov na oboch stranách. Skybina strelila štvrtý gól Ukrajiniek, Forsiuk piaty, Rybanská korigovala na 2:5 z pohľadu domácich.

Keď sa už zdalo, že sa týmto výsledok skončí druhý prípravný zápas, Rybanská si ešte zrazila loptu do vlastnej siete.

Slovensky po prehre 2:3 prehrali aj v druhom zápase, tentoraz 2:6. Diváci v Bardejove vytvorili skvelú atmosféru a už teraz sa tešia na prípadné ďalšie podobné zápasy.

Slovensko – Ukrajina 2:6 (1:3)
(19:11, red)