Predstavenie najlepších videoklipov v Košiciach

891x
11. Marec 2023
V marci sa organizuje ďalšia súťaž videoklipov od Europe Music Video Awards
V prvom ročníku hlas poroty získala bardejovská skupina Niečo Navyše 
 
Hudobná súťaž od Europe Music Video Awards je pomerne nový audiovizuálny festival, v ktorom sa súťaží o najlepšie videoklipy. V rámci druhého ročníka, ktorý sa bude konať 25.3.2023 v Košiciach, si festival zanechá podobný priebeh ako v minulom roku.
 
Do súťaže sa môžu zapojiť kapely alebo hudobníci so svojím videoklipom, ktorý sa na udalosti bude premietať. Klipy sa bodujú priamo pri premietaní (hodnotia všetci zúčastnení aj samotní umelci). Víťazí sú ocenení priamo na udalosti, hrá sa o prvé tri miesta! Novinkou v rámci druhého ročníka bude aj premietnutie najlepších klipov zo zahraničia, ktoré sa od Slovenskej tvorby ocenia individuálne.
 
„Už som videl videoklipy súťažiacich a musím uznať, že to bude aj toho roku veľmi zaujímavé. Teším sa aj na priestor po premietaní, kde bude opäť priestor k rozhovorom, networkingu a odovzdaním si osobných skúseností medzi hudobníkmi. Na udalosť sú samozrejme pozvaný aj fanúšikovia kapiel.
 
 
Tento event vznikol vďaka myšlienke, aby sa kapely dokázali prezentovať aj iným štýlom ako len koncertmi. Veríme, že aj v rámci ďalších ročníkov sa tento audiovizuálny festival bude posúvať vpred a v duchu ako to bolo po prvýkrát,“ opísal organizátor festivalu Štefan (Stevon).
 
V rámci prvého ročníka si odniesla prvú cenu skupina Sem A Tam. Hlas poroty získala skupina Niečo Navyše. Budeš to tento rok ty? Ak Vás udalosť zaujala, ešte stíhate požiadať prihlášku na emusicawards@gmail.com. Máme ešte posledné voľné miesta k registrácií.
(14:50, TS)
Diskusia
Pridať komentár