1359x
12. Marec 2023
Jarná časť zatiaľ bez bodu
Partizáni nenadviazali na jesennú časť

V jesennej časti vyhrali Partizáni na domácom ihrisku proti MŠK Tesla Stropkov rozdielom triedy 3:0, keď všetky góly padli v prvom polčase a ich autormi boli Berecký, Bombik a Haščák. Hernú pohodu z jesennej časti si však Partizáni do jarnej odvety nepreniesli a ani v druhom zápase jari body nezískali.

Po prehre s Vranovom Bardejovčania v tabuľke klesli o jedno miesto a pred zápasom boli na štvrtom mieste s 29 bodmi. Domáci okupovali ôsme miesto.

Hostia museli striedať už v 12. minúte, keď ihrisko opustil Kukulský. Prvý gól padol v 27. minúte a jeho autorom bol domáci Dovičák. Aj v druhej časti hry boli úspešnejší hráči MŠK. Ich kapitán Varga zvýšil na rozdiel dvoch gólov. Hostia v závere prestriedali, no s výsledkom sa im už nič urobiť nepodarilo.

V tabuľke sú Partizáni po dvoch zápasoch jesene na piatom mieste. Stropkovčania sú o miesto nižšie.

Najbližší zápas hrajú Partizáni doma 18.3. o 14:30 hod. Ich súperom bude Poprad.

MŠK Tesla Stropkov- Partizán Bardejov 2:0 (1:0)
Góly: 27. Dovičák, 58. Varga
rozhodovali: Bobko, Capik, Cisko
ŽK: Dovičák, Polák – Somov, Berecký, Šott, 350 divákov
Bardejov: Čikoš-Pavličko - Hanuščák, Elexa, Kukulský (12. Šott), Somov, Pyda (82. Pangrác-Piter), Kmec (88. N. Lukáč), Batista da Silva, Borok (88. Tvardzik), Berecký, Stolárik (82. Grimaldi)
(16:40, P. Cingel)