VIDEO | V Stodole si pochutnáte na modernej slovenskej kuchyni aj špeciálnych steakoch

2208x
05. Jún 2023
Voľné pracovné miesta v štýlovej Stodole
 Pozrite si naše video
 
Reštaurácia Stodola je s kapacitou až 150 hostí ideálnym priestorom pre organizovanie svadieb, krstín, rodinných osláv, teambuildingov, spoločenských a firemných akcií.
 
Novomanželia navyše v cene prenájmu automaticky získavajú svadobný apartmán. K dispozícii je tu aj salónik, školiace stredisko pre 30 osôb či detský kútik.
 
„Naša reštaurácia je jedinou reštauráciou v Bardejove, ktorá sa špecializuje na takzvané dry age steaky teda stejky pripravované z vyzretého hovädzieho mäsa. Zreciu komoru – humidor na suché zrenie mäsa máme priamo v reštaurácii. Hostia môžu vidieť ako zrenie prebieha a samozrejme si z neho môžu stejk aj objednať,“ hovorí manažér reštaurácie Róbert Bielik.
 
V kuchyni vybavenej modernými technológiami sa varí aj denné menu. Hostia si môžu vybrať z piatich jedál. Stodola ponúka kvalitné červené vína z odrôd Dunaj a Hron, vhodné práve k stejkom.
 
V lete reštaurácia otvára terasu a súčasťou vonkajšieho areálu je zábavný park Bubolandia, ktorý ocenia hlavne tí najmenší. Reštaurácia dnes zamestnáva 20 ľudí. Aj s pomocou známeho slovenského šéfkuchára Tomáša Tejbusa sa aktuálne snažia v Stodole nastaviť nový manažment, fungovanie a know-how kuchyne.
 
„Momentálne hľadáme takmer celý tím do kuchyne. Šéfkuchára, smenových kuchárov, kuchárov aj čašníkov. Pre personál zo vzdialenejšieho okolia ponúkame v areáli komplexu aj bezplatné ubytovanie,“ vysvetľuje Róbert Bielik. Viac sa už dozviete v našej videoreportáži.
(14:54, red) 
Diskusia
Pridať komentár