Bardejovskí Rytieri pod deravými košmi

722x
11. Máj 2019
Pod deravými košmi skončili boje medzi mladšími žiakmi. Bardejovskí Rytieri po základnej časti obsadili tretie miesto, keď zo šestnástich duelov päťkrát vyhrali a jedenásťkrát ťahali za kratší koniec povrazu.

V play-off o bronz si sily zmerali s rovesníkmi z Popradu. U súpera odohrali úvodné dva zápasy. V tom prvom takmer celý zápas viedli, no o víťazstvo prišli v poslednej štvrtine, ktorú prehrali 6:14 a celý zápas 41:45.

V druhom stretnutí sa vyvarovali zbytočných chýb a duel pohodlne doviedli do víťazného konca, keď vyhrali 64:37.

V treťom dueli v Bardejove videli diváci drámu do konca, no úspešnejší boli hostitelia a vyhrali o dva body, 40:38, aj keď v polčase viedli 26:9. Vo štvrtom vzájomnom súboji vyhrali 53:39 a po celkovej víťaznej sérii 3:1 sa radovali z bronzu.