Dorastenky Partizána nedali Popradu žiadnu šancu

1292x
15. Október 2020
V šiestom kole prvej dorasteneckej ligy dievčat privítali domáce Partizánky družstvo Popradu. Domáce boli pred zápasom favoritkami, čo sa aj neskôr v samotnom zápase potvrdilo a súperovi postupne strelili deväť gólov.
 
Zverenkyne trénera Ľuboša Matysa boli aktívnejšie od úvodu a postupne sa začali strelecky presadzovať. V prvom dejstve to bolo tri krát – presne mierila Drutarovská, Hlavinková a Vasiľková.
 
Po zmene strán sa Partizánky presadili ešte šesť krát – druhý gól pridala Drutarovská a Vasiľková, dva góly ešte zaznamenala Hlavinková a raz Iľková a Bereščáková.
 
Mladé Bardejovčanky súperkám spod Tatier vsietili deviatku a len málo chýbalo, aby číslo na ukazovateli bolo dvojciferné. Veľmi dobrý výkon podali aj dievčatá v obrane a brankárka Dupkalová, ktorá však veľa práce nemala, keďže defenzíva Hornošarišaniek bolo stopercentná.
 
Po piatich odohratých kolách majú na konte tri výhry a dve prehry a v tabuľke sú na treťom mieste. Ďalšie kolo je odložené kvôli koronavírusu, hráčky od Tople mali hrať v Michalovciach.